1 IRR ریال ایران به KHR ریل کامبوج


اخرین بروزرسانی : Thu, 26 May 2022 16:22:29 +0000

1IRR
ریال ایران
یا 1 IRR به KHR: =
0.095540 KHR
ریل کامبوج
قیمت ارز : 0.09554


اخرین بروزرسانی : Thu, 26 May 2022 16:22:29 +0000

ریال ایران vs ریل کامبوج. 10 روز گذشته
Date ریال ایران ریل کامبوج
Thursday, 05/26/2022 1 IRR = 0.09554 KHR
Wednesday, 05/25/2022 1 IRR = 0.09578 KHR
Tuesday, 05/24/2022 1 IRR = 0.09598 KHR
Monday, 05/23/2022 1 IRR = 0.09607 KHR
Sunday, 05/22/2022 1 IRR = 0.09598 KHR
Saturday, 05/21/2022 1 IRR = 0.09598 KHR
Friday, 05/20/2022 1 IRR = 0.09591 KHR
Thursday, 05/19/2022 1 IRR = 0.09600 KHR
Wednesday, 05/18/2022 1 IRR = 0.09583 KHR
Tuesday, 05/17/2022 1 IRR = 0.09567 KHR
زمان واقعی نمودار IRR/KHR or (ریال ایران / ریل کامبوج)
ریال ایران به ریل کامبوج و ریل کامبوج به ریال ایران
IRR KHR IRR KHR
5 IRR = 0.4777 KHR 52.3341 IRR = 5 KHR
10 IRR = 0.9554 KHR 104.6682 IRR = 10 KHR
20 IRR = 1.9108 KHR 209.3364 IRR = 20 KHR
50 IRR = 4.7770 KHR 523.3410 IRR = 50 KHR
100 IRR = 9.5540 KHR 1046.6820 IRR = 100 KHR
300 IRR = 28.6620 KHR 3140.0461 IRR = 300 KHR
500 IRR = 47.7700 KHR 5233.4101 IRR = 500 KHR
1000 IRR = 95.5400 KHR 10466.8202 IRR = 1000 KHR
مبدل ارز
IRR